Студія нарощування вій Everlash

Нас обирають. Нам довіряють. Нас радять.

Everlash — це не про нарощування вій, це про Тебе й твою впевненість у собі. Давай відверто: тебе ж не цікавить лисячий-білячий ефект, ти хочешь отримати від нарощування дещо більше, правда? Ось за цим – дещо більшим – ми тут, в Everlash, й зібрались, невелика, але дуже добра команда однодумців професіоналів.

Нарощування вій: фото до та після
Ми не Toyota, але в нас також є своя філософія й принципи:

Комфорт. Нарощування вій триває не менше 2 годин, й ми знаємо, як це – вилежати процедуру в одному положенні. Саме тому спеціалізована косметологічна кушетка з м’яким матрасом – це мінімум, який ми пропонуємо.

Команда. В Everlash не багато майстрів, але їх всіх єднають спільні цінності. Ми віримо, що нарощування вій – це не просто робота, а Everlash – не просто ще одна цятка на Google.Maps.

Якість. Й справа навіть не в якості матеріалів й клея. Ти наприклад знала, що для нарощування вій потрібен особливий мікроклімат? А що пучок можна “посадити” на вію в декілька способів й від цього залежатиме наскільки довго й комфортно ти будеш носити вії? В нарощуванні 1000 нюансів й кожен важливий! Важливий для нас і наших Клієнтів.

Телефонуй зараз!

(095) 756-55-10

(096) 164-58-91

Гарантуємо: після нарощування вій ти подивишся на себе іншими очима!

Ти можеш самостійно обрати процедуру зі списку або ж довіритись нам – тоді ми разом перед нарощуванням визначимось з тим, який ефект буде личити тобі найкраще.

А ще ми можемо навчити тебе майстерності на курсах нарощування вій. Хтозна, можливо це твій шанс кардинально змінити долю!

Наша студія

Кабінет нарощування вій
Кабінет нарощування вій