Студія нарощування вій Everlash

Нас обирають. Нам довіряють. Нас радять.

Everlash — це про нарощування вій, це про Тебе й твою впевненість у собі. Визнай, тебе ж мало цікавить лисячий, білячий ефект, товщина та завиток штучних вій. Ти хочешь отримати від нарощування дещо більше, правда? Ось за цим – дещо більшим – ми тут, в Everlash, й зібрались, невелика, але дуже добра команда однодумців професіоналів.

Нарощування вій: фото до та після

Телефонуй зараз!

(095) 756-55-10

(096) 164-58-91

Ми не Toyota, але в нас також є своя філософія й принципи:

Комфорт. Нарощування вій триває не менше 2 годин, й ми знаємо, як це – вилежати процедуру в одному положенні. Саме тому спеціалізована косметологічна кушетка з м’яким матрасом – це мінімум, який ми пропонуємо.

Команда. В Everlash не багато майстрів, але їх всіх єднають спільні цінності. Ми віримо, що нарощування вій – це не просто робота, а Everlash – не просто ще одна цятка на Google.Maps.

Якість. Й справа навіть не в якості матеріалів й клея. Ти наприклад знала, що для нарощування вій потрібен особливий мікроклімат? А що пучок можна “посадити” на вію в декілька способів й від цього залежатиме наскільки довго й комфортно ти будеш носити вії? В нарощуванні 1000 нюансів й кожен важливий! Важливий для нас і наших Клієнтів.

Гарантуємо: після нарощування вій ти подивишся на себе іншими очима!

2D, 3D, 5D – яке нарощування обрати

Частіше за все Клієнти просять зробити “натуральніше” або ж “густіше”. В першому випадку ми пропонуємо ламінування вій с ботоксом, класичне нарощування або 2D-об’єм. В другому – об’єми від 3D до 9D й густіше.

Градація процедур за визуальною густотою
Градація процедур за визуальною густотою

В ламінуванні ми працюємо з натуральною вією за допомогою спеціальних составів, надаючи їй потрібний завиток, профарбовуючи фарбою, потовшуючи й живлячи її Ботоксом.

В класичному нарощуванні (1D) на кожну “рідну” вію приклеюється одна штучна, в 2D – дві штучні, в 3D – відповідно 3 й так далі, аж до 10-15 штучних вій в одному пучечку. Тут все просто – чим більше “D”, тим густіше й темніше виходить ефект. Ціна нарощування залежить виключно від об’єму (3D, 5D, 9D) й не залежить від довжини, товщини й кольору штучних вій.

Кожна штучна вія може мати різну довжину, товщину, колір й завиток, варіюючи які майстер досягає бажаного ефекту: ми можемо візуально “розвести” очі при вузькій посадці, звести їх при широкій, припідняти куточки, приховати навислу повіку, усунути ефект сумного погляду. Як виглядають нарощені вії можна подивитись на фото. Штучні вії складаються з високоякісного еластичного моноволокна.

Ти можеш самостійно обрати бажаний об’єм або ж довіритись нам, тоді ми разом перед процедурою визначимось з тим, який ефект буде тобі личити найкраще.

Телефонуй зараз!

(095) 756-55-10

(096) 164-58-91

А ще ми можемо навчити тебе майстерності на курсах нарощування й ламінування вій. Хтозна, можливо це твій шанс кардинально змінити долю!

Наша студія

Кабінет нарощування вій
Кабінет нарощування вій