Студія нарощування вій Everlash

Яке нарощування вій тобі потрібно. Якщо ти вже нарощуєш вії, вибір зробити набагато простіше: ти вже приблизно знаєш, який об’єм тобі хочеться, можливо, навіть знаєш, які саме тобі потрібні вигин і товщина. Ми працюємо віями товщиною від 0.085 до 0.10 мм, вигини C, CC, D. L-вигин застосовується в нарощуванні в техніці «Куточки», коли зарощується приблизно від 50 до 70% очей. Вкрай рідко застосовується рівний вигин «B» (повідом при записі, якщо тобі потрібно нарощування в вигині B).

Нарощування вій: фото до та після

А що робити, якщо ти тільки хочеш почати нарощувати вії і не знаєш, який об’єм тобі підійде? Почни з 2D. Це досить легеньке нарощування, але ти побачиш виразний ефект. В усьому іншому довірся майстрові: він допоможе визначитися з моделювання, щоб за необхідності відкрити очі, візуально змінити їх форму, підняти куточки.

Телефонуй зараз!

(095)756-55-10 (пиши у Viber)
(096)164-58-91

ще фото вій…

Часті питання

Скільки коштує нарощування вій?
У нашій студії наростити вії коштує від 350 грн. Точну ціну можна дізнатися на сторінці “Ціни” .
Скільки триває нарощування вій?
Тривалість процедури залежить від густоти натуральних вій (чим густіше, тим довше процедура, тому що опрацьовується від 80 до 100% вій) і триває від 1.5 години (якщо свої вії рідкі) до 2-2.5 годин. Дуже рідко нарощування триває 3 години, якщо йдеться про складні випадки.
Чим відрізняється класика від 2D, 2D від 3D?
В нарощуванні прийнято позначати об’єм цифрою, за якою слідує латинська “D”. А об’єм – це те, скільки штучних вій буде приклеєно до однієї натуральної. Чим більший об’єм, тим виразніший ефект. Якщо говорити зовсім спрощено, то 5D виглядає в 5 разів ефектніше (густіше) за класичне нарощування (1D).
А мені нарощували вії за годину, чому у вас так довго?
Ймовірно, ваші вії досить ріденькі і ми теж впораємося за годину. Але вкрай важливо опрацювати кожну вію, від цього залежить, як вії будуть виглядати на протязі всього періоду носки і наскільки довго вони будуть носитися.
Мені нарощували за 4-5 годин, чому у вас так швидко?
Ми не робимо перерви на перекур, не відволікаємося на бесіди. 2-2.5 годин цілком достатньо для досвідченого майстра, щоб опрацювати 80-100% вій.
Мій майстер говорить, що у мене алергія на клей і відмовляється мене приймати, мені варто спробувати звернутися до вас?
На жаль, швидше за все у вас і надалі буде спостерігатися алергічна реакція, який би клей ви не спробували і скільки майстрів б не змінили. Я розумію, як це – залишитися без вій, але… В якості альтернативи придивіться до ламінування вій.
Як довго носяться нарощені вії?
Нарощені вії мають оптимальний вигляд протягом 3-4 тижнів. Це не означає, що через 3 тижні вії відваляться або будуть виглядати фу-фу-фу, ні. Але на мою думку саме після цього періоду варто “освіжити” нарощування.
Ви робите корекцію вій після інших майстрів?
Для ідеальних вій потрібне повне перенарощування вій. Тому й після інших майстрів, й після нарощування в нашій студії, процедура повторюється повністю.
Нарощування вій це боляче?
Процедура безболісна. Можливий деякий дискомфорт під час підклеювання патча. Якщо під час процедури ви відчуваєте дискомфорт, обов’язково повідомте про це майстра – не терпіть. Ймовірно, змістився патч, від чого ви відчуваєте легкий дискомфорт або очі залишилися причиненими. Майстер все поправить.
Я люблю поговорити.
Мімічні рухи під час процедури можуть призвести до потрапляння парів клею на слизові оболонки очей і до їх почервоніння. Крім того для майстра таке нарощування перетворюється в стрілянину по рухомих мішенях. Вам обирати: пару годин відпочинку та умиротворення або червоні очі і нерівна лінія вій.
Я хочу записатися на нарощування вій на сьогодні-завтра, це можливо?
Найчастіше запис здійснюється за 5-7 днів до бажаної дати. Але буває, що на сьогодні-завтра з’являються вільні місця, уточніть наявність вільних місць по телефону або в Інстаграм.
Ви робите мегаоб'єми?
Чому б і ні!
Майстер раніше робив мені нарощування вій за певною схемою, якщо я надам схему, ви мені наростите так само?
Навіть якщо повторити схему один в один так само наростити не вийде. Наші майстри неодноразово отримували нагороди (в тому числі за найкраще моделювання) з рук найавторитетніших суддів. Впевнена, наше моделювання сподобається і тобі!
Everlash - це салон або студія закритого типу?
Ми офіційна студія з окремим входом. Вам не доведеться ходити дворами і під’їздами у пошуках свого майстра.

Телефонуй зараз!

(095) 756-55-10

(096) 164-58-91

P.S. А ще ми можемо навчити тебе майстерності на курсах нарощування й ламінування вій. Хтозна, можливо це твій шанс кардинально змінити долю!

P.S.S. А ще ми робимо класний пудровий перманентний макіяж брів. Пару років твою брови виглядатимуть так, як того забажаєш ти, й аж ніяк не навпаки 🙂