Курс Ламінування вій+ BTX

Викладач Яна ТесляНавчання проводить суддя міжнародних чемпіонатів, багаторазовий переможець в номінаціях “Бархатний об’єм 5D”, “Шовковий об’єм 3D”, “Салонне нарощування” й “Ламінування вій” Яна Тесля.

На цій сторінці я не буду розписувати всі принади процедури ламінування вій, перевагам Ламі для клієнта я присвятила окрему статтю. Пропоную одразу перейти до переваг курса ламінування вій для тебе, як для діючого майстра або людини, яка тільки планує розпочати свою практику.

Отже, 3 основних причини, чому саме ламінування вій:

Легкість освоєння. Якщо порівнювати ламінування з нарощуванням вій, або корекцією брів, або перманентним макіяжем за легкістю процедури, то я б віддала пальму першості саме ламінуванню. Так, якщо в нарощуванні тобі знадобиться декілька місяців практики аби почуватись впевнено, то тут одразу після проходження курса й закріпивши пройдене на декількох моделях, можна сміливо переходити до комерційного надання послуг.

Висока вартість. Достатньо провести декілька комерційних процедур аби “відбити” вартість курса, гроші, вкладені в інструменти і матеріали й почати заробляти. Для довідки подивись ціну на ламінування вій в нашій студії (наші ціни вищі за середні по Запоріжжю).

Самодостатність й популярність. Якщо ще небагато часу тому для клієнта ламінування було в дивину, то сьогодні можна говорити, що в Запоріжжі достатньо спеціалістів й студій, які надають послугу ламінування в якості основної й на цьому вибудовують успішну практику.

Не кажучи вже про те, що ламінування вій з ботоксом стало традиційною номінацією на всіх спеціалізованих чемпіонатах країни, де конкуренція подекуди перевищує конкуренцію в номінаціях вій та брів. А це дуже добрий показник трендовості!

Ціна на курс “Ламінування вій +BTX”

А тепер перейдемо до головного – вартості. Ціна курса складає 2500 грн на сьогоднішній день. В цю вартість включено:

  • навчання в індивідуальному порядку;
  • всеохоплююча теорія від дійсного майстра, багаторазового призера в номінації “Ламінування вій” і судді, яка оцінює роботи інших майстрів в цій номінації;
  • матеріали й моделі в день проведення курса.

Програма курса

Навчальна програма в нас побудована таким чином, що за один день: ти засвоїш теорію; потім я виконаю демонстраційну роботу, в якій ти будешь мені активно асистувати; й потім остаточно закріпиш матеріал на практиці, самостійно (під моїм наглядом) виконавши процедуру на моделі.

Після успішного подолання всіх трьох етапів, ти отримаєш сертифікат про успішне закінчення курсів ламінування вій.

Фото

Часті питання

– Навіщо мені проходити офлайн-курс, якщо я можу подивитись відео на Youtube?
Знайоме почуття, коли після перегляду роликів у Youtube не знаєш з якої сторони підступитись до нової для себе справи? Які матеріали обрати з безлічі пропіарених у відео? Чому одні майстри працюють багатофункціональним інструментом, коли інші роблять викладку недорогим пластмасовим гребінцем? Так взагалі можна? Відео – це чудово, але ніщо не може так структурувати інформацію в голові, як очний курс з викладачем. Після курса ти будеш мати уявлення з чого почати, які матеріали та інструменти тобі знадобляться, й взагалі в якому напрямку тобі рухатись й розвиватись.

– Курс одноденний, чи достатньо мені цього?
Ламінування вій має свої особливості, з якими можливо ти зіткнешся вже в самостійній практиці, але всі підводні камені й тонкощі будут в тебе у конспекті й не застануть тебе зненацька. Знову ж таки, індивідуальний формат навчання передбачає, що вся увага викладача дістанеться тільки тобі, й за один й той самий час ти встигнеш зрозуміти і засвоїти набагато більше інформації, ніж при багатоденному навчанні в групі. Скажу наступне, моє перше навчання нарощуванню вій тривало два дні, цього було достатньо, аби сьогодні бути там, де я є, а Ламінування на багато порядків простіше, аніж нарощування вій. В тебе є всі шанси на успіх. Головне – скористайся ними!