Оплата

Всі розрахунки в Студії здійснюються в гривні. Ми не гарантуємо актуальність цін на послуги Студії, наведених на інших сайтах та/або в друкованих, рекламних виданнях. Актуальні на сьогоднішній день розцінки наведені в прайсі, розміщеному на офіційному сайті Студії (https://vii.zp.ua).

Записуючись на послуги Студії, ви погоджуєтесь з правилами передоплати та правилами обслуговування, прийнятими в Студії.

Правила передоплати

Запис в Студії здійснюється за передоплатою (далі – ПП), розмір якої залежить від типу послуги, що надається. ПП вноситься в якості оплати послуги бронювання часу майстри студії.

Розмір. Для запису на процедуру ламінування, нарощування вій або перманентного макіяжу вноситься ПП в розмірі 150 грн, для запису на навчальний курс – 500 грн. Сума ПП враховується при остаточному розрахунку за надану послугу (фінальна ціна = ціна в прайсі – сума передоплати).

Термін внесення. Після узгодження дати і часу візиту, потрібно внести передоплату протягом 24 годин для запису на послугу і протягом 72 годин для запису на курс. У разі невнесення ПП в зазначений термін попередній запис скасовується і дата, що звільнилася, стає доступною для резервування іншими Клієнтами.

Повернення. Передоплата в повному розмірі повертається (при скасування запису) або зберігається (при перенесенні) в разі скасування/перенесення запису за 24 години і більше до початку процедури. Для отримання компенсації в разі скасування/перенесення курсу в повному розмірі, необхідно повідомити про своє рішення за 72 години і більше до початку проведення курсу. Повідомлення про скасування/перенесення здійснюється будь-яким із способів, зазначених на сторінці “Контакти” в робочий час Студії. У всіх інших випадках передоплата не повертається і не переноситься на більш пізні дати. Перенести запис зі збереженням передоплати можна тільки один раз.

Виняток. Передоплата на розсуд Адміністрації не вноситься під час запису “день в день” або за 12 годин до початку процедури.