Перманентний макіяж брів

Перманентний макіяж брів в студії «Everlash» виконується в пудровій техніці. Відповіді на популярні запитання, особливості, вартість процедури далі.

Майстер перманентного макіяжу Яна ТесляВітаю! Мене звати Яна Тесля. Спробую розповісти трішечки про пудрові брови й відповісти на питання, які задають найчастіше й, сподіваюсь, стати твоїм майстром перманентного макіяжу.

Перманентний макіяж в техніці “пудрові брови” має ряд переваг у порівнянні з тим же мікроблейдингом: процедура набагато менш травматична для шкіри, через те що татуаж наноситься поверхнево. Час “виходу” з пудрового ПМ, що одночасно є й перевагою й недоліком, менше – до 2-3 років (5-10 років у випадку із мікроблейдингом).

Пудрові брови виглядають набагато більш ніжно і природно: якщо порівняти тату і пудру, то в першому випадку макіяж виглядає як чорнило, то в другому випадку – як ніжне напилення з плавними колірними переходами-градієнтами.

Ти напевно чула від подруг і знайомих історії про те, як при виході з татуажу або мікроблейдінга замість бажаного “гіркого шоколаду” клієнт отримував брови сірого, синього або мутно зеленого кольору. В пудровій техніці пігменти вводяться не настільки глибоко, тому коричневий буде коричневим.

Побажання клієнту! Коли ти вирішиш зробити процедуру з довготривалим ефектом, якою є перманентний макіяж брів, давай працювати спільно. Говори про свої відчуття, озвуч свої побоювання, якщо тобі щось не подобається в ескізі або щось незрозуміло – скажи мені про це. Одна розмова вартуватиме тобі набагато дешевше, аніж лазерне видалення перманенту. До того ж це не так боляче 🙂 Я хочу, щоб перманентний макіяж приносив тобі задоволення два роки, тому давай будемо однією командою.

Запис на перманент!

(095)756-55-10
(096)164-58-91

Вартість перманентного макіяжу

У таблиці наведена ціна перманентного макіяжу (ПМ) брів та губ у нашій студії (м. Запоріжжя).

ПМ Брови
Первинна Повторна
Вартість процедури, грн 1500 900

Фото перманентного макіяжу брів: до та після

Догляд за бровами після процедури

Перший день брови не мочимо водою. Обробляємо зону ПМ хлоргексидином і спеціальним загоюючим кремом (видається клієнтові після процедури). Здирати скоринки, що з’являться, категорично не можна. Засмага після процедури протипоказана. В подальшому обов’язково захищайте шкіру в місці нанесення пудрового ПМ сонцезахисними кремами. В іншому випадку колір може “мігрувати” і замість красивих коричневих брів ви ризикуєте отримати некрасиві сірі.

Запитання-відповідь

Скільки часу займає процедура перманентного макіяжу брів/губ?
Зараз ми виділяємо на процедуру дві години. Цей час необхідний, щоб без поспіху визначитися зі схемою нанесення пудрових брів/губ, приміряти декілька різних ескізів, вислухати всі твої побажання. Сам процес “напилення” займає близько однієї години.
Перманент брів це боляче?
За больовим відчуттям перманент найбільше нагадує вищипування брів. Біль цілком терпима і легко переноситься. При першому проході більшість клієнтів не відчуває жодного дискомфорту. Далі, при наступних проходах машинкою, ми відштовхуємося від твоїх відчуттів і за необхідності наносимо анестезію.
Протягом якого часу після первинної процедури мені потрібно зробити повторну?
Повторна процедура робиться через 5 тижнів після первинної. Якщо термін повторної процедури пропущений і становить 6-8 тижнів, ми все ще встигаємо провести повторну процедуру для закріплення результату. Якщо більше – процедура повторюється наново в два етапи.
Ви мені допоможете підібрати колір моїх майбутніх брів/губ?
Основний колір брів і губ ти вибереш сама, а я допоможу визначитися з потрібним відтінком, який би точно відповідав твоєму колірному типу і типу шкіри. Від цього багато в чому залежить результат нанесення і те, як буде виглядати пудровий макіяж через рік-два.
А як щодо форми, ширини брів? Я хочу ширші брови!
Тобі носити брови, тому дуже важливо, щоб брови в першу чергу подобалися тобі. Безсумнівно в перманентному макіяжі існують такі поняття як архітектура брів, крайні точки і безліч інших технічних моментів, про які тобі буде знати не цікаво, але я зроблю твої брови бажаної товщині і форми так, щоби все було технічно правильно, якщо ми звичайно не йдеться про брови-ниточки та монобрів 🙂
Як я можу бути впевнена, що мені сподобається кінцевий результат?
У процедурі перманентного макіяжу завжди першим етапом йде малювання ескізу майбутнього перманенту. Ще до напилення ти будеш розуміти, як будуть виглядати твої брови. Саме на цьому етапі ти корегуєш товщину і форму на свій смак.
Мені 40+ років, мені підійде пудрове напилення брів?
ПМ брів в пудровій техніці – більш сучасна процедура у порівнянні з татуажем або мікроблейдінгом, тому на мою думку, вона має низку переваг, які як раз і роблять пудрові брови вибором номер один для дівчат як в 18+, так і в 40+.
Скільки мені знадобиться процедур перманентного макіяжу брів?
У моїй практиці більшості клієнтів потрібно 2 процедури (первинна і корекція) для отримання бажаного ефекту. Крім того процедура корекції необхідна, коли потрібно підкоригувати результат первинної процедури, наприклад, якщо тобі захочеться трохи подовжити хвостик або погратися з товщиною.
Колір брів/губ, який я бачу на палітрі буде таким же і на моїх губах/бровах відразу після процедури?
Ні. Відразу після процедури колір значно яскравіше і має такий вигляд до моменту, коли злізе “корочка”. Після цього насиченість кольору становить близько 30%. У цьому, по суті, і полягає пудровий ефект – отримати на виході легке повітряне розтушування, без грубого контура і непотрібної масивності.
У мене зовсім немає брів, чи має сенс робити перманентний макіяж брів?
Однозначно так. Пудрові брови на таких бровах якраз виглядають найкраще. Саме WOW-ефект!
Мені потрібно перед процедурою підщипати брови?
У цьому немає необхідності. Якщо буде потрібно підкоригувати форму брови, ми зробимо це разом.
Я успішно ходжу з перманентним макіяжем вже рік, коли можна «освіжити» пудрові брови?
Найчастіше ми повторно робимо процедуру, коли залишок кольору становить близько 20% від початкового. Але процедура може бути проведена за бажанням і раніше, якщо колір вже здається недостатньо насиченим.
А можна мені зробити «волосковий» перманентний макіяж, а не пудровий?
Я працюю в пудровій техніці і це те, чим я можу вас порадувати.
Title
Спочатку робимо вії, потім брови. Це пов’язано з тим, що під час нарощування майстер може пошкодити ще не загоєні брови.
Я хочу проконсультуватися перед процедурою, як мені це зробити?
Оптимальний варіант – зателефонувати мені або написати в Instagram. Якщо під час телефонного дзвінка ми вирішимо, що потрібна додаткова очна консультація, ми разом підберемо для цього зручний час.

Запис за телефоном:

(095)756-55-10
(096)164-58-91